Vyberte rejstřík

Naše varhany mají celkem 14 rejstříků. Každý rejstřík má svoji barvu a výšku zvuku, často imituje nějaký konkrétní nástroj, třeba violu. 

Vyberte píšťalu

Co píšťala, to tón. Manuálový rejstřík má 45 píšťal, pedálový potom 12 píšťal. Cena dané píšťaly je dána její velikostí, materiálem, ze kterého je vyrobena, a mimo jiné i důležitostí daného rejstříku. Jsou rejstříky základní , které znějí vlastně skoro stále, především ty 8 ´, pak významné pro doprovod zpěvu lidu, například Principál 4´, a rejstříky, které doplňují zvuk v tzv. forte nebo plénu, kdy varhany vyloženě hřmí /dohry, pochody, svatby/, například Mixtura.

Jak zaplatit?

Po Vašem výběru, vyplnění a odeslání Vašich osobních údajů, Vám bude zaslán e-mail s platebními údaji. Prosíme o zaplacení převodem. Po úhradě Vám přijde certifikát o adopci píšťaly. Pokud budete potřebovat potvrzení k daním, prosím zažádejte na e-mailové adrese varhanybojanov@seznam.cz. Bude Vám zasláno.
Po Vašem výběru bude píšťala rezervována do zaplacení převodem. V případě, že do 14 dní neprovedete platbu, vrátí se píšťala zpět a bude možné ji opět adoptovat.

Rejstříky v hlavním stroji

Rejstříky v pozitivu

Rejstříky v pedálu